Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i znowu zima zaskoczyła! Pomimo iż zapowiadano możliwość intensywnych opadów od piątku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludziska ja mam pytanie, jak z busami Świdnik-Lublin? wszystkie linie kursują? bo nie wiem czy wogóle wybierać się na uczelnię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z OKNA CIEPŁEGO POKOIKU W GDDKiA ODDZIAŁ TFU LUBLIN, WSZYSTKO JEST PIĘKNE I KOLOROWE!!A Z OKIEN BIUROWCA I GABINETU DYREKTORA W CENTRALI TEJ ŚMIESZNEJ PAŃSTWOWEJ INSTYTUCJI, JESZCZE PIĘKNIEJ A JAKIE WIDOKI,CHA,CHA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie też wk...(denerwuje) sytuacja na drogach ale nie ma co obwiniać drogowców jeśli śnieg wali non stop, jedyna winna leży po stronie tych bystrych i zaradnych kierowców, którzy jeszcze nie zmienili opon na zimowe...wystarczy jeden taki na ulicy i całe miasto staje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam ale gdzie na Solidarnosci mamy salon peugeota ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głowa do góry!!!Jeśli wytrzymaliście noclegi "na steropianie" gdy tworzyliście "nową Polskę" to co tam drobne opady śniegu............!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skandal! czy w tym miescie najważniejsze jest odśnieżanie placu zamkowego ??? czy może chodzi o nabijanie kilometrów na pługu ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę, nie piszcie idiotycznych komentarzy, że drogowcy mogli coś w nocy zrobić. Może dachy nad drogami postawić? Każdy średniointeligentny człowiek zrozumie, że sypanie soli pod kilkucentymentrową warstwę śniegu nic nie daje, że wiatr i tak nawieje śniegu, kiedy tylko przejedzie pług i że pług nie ma jak zgarniać śniegu, kiedy akurat stoi w korku z innymi samochodami. Są rzeczy, na które naprawdę nie ma rady!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zimówki założyłem miesiąc temu, i dziś dzięki temu powoli, bo trzeba było dostosować się do innych, ale bez problemu wyjechałem z nieodśnieżonego parkingu i dotarłem do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zrozumcie że kiedy pada śnieg jedynym ratunkiem są tylko i wyłącznie pługi. SÓL NIE DZIAŁA PODCZAS OPADÓW !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego autobusy jeźdzące prze 3-go Maja nie mają odpowiednich opon?! Te cholerne złomy na g***wnianych oponach blokują całe miasto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To powiedz mi jak oni mają powstrzymać ten sypiący śnieg? Przecież musieliby sypać tyle soli, że zamiast śniegu jeździłbyś po soli!!! Dajcie sobie ludzie trochę na wstrzymanie z tymi drogowcami. Przy takich opadach to jest nierealne żeby drogi były czarne!!! Ale Polacy jak to oni lubią narzekać na co się tylko da. Pozdrawiam i życzę więcej cierpliwości - ludzie wyluzujcie. PS: Ja też dzisiaj jechałem do pracy i nie było wcale łatwo - no ale to w końcu zima:)
Kolego jechałam dziś o 6 krajowa 17 i nie ujrzałam tam żadnego pługa!Drogi w Lublinie pożal się Boże- zasypane i oblodzone przez ujeżdżony śnieg, natomiast w Puławach sypali sola już wczoraj w nocy i na drogach nie ma ujeżdżonego śniegu tylko błoto pośniegowe-a dla zimówek to jest wielka różnica.Na lodzie nie masz szans,na błocie wyhamujesz. Ja do pracy dojeżdżam 50 km zwykle zajmuje mi to 45 min dziś 1,5 godz!!i nie zamierzam bronić drogowców-bo to ich obowiązek dbanie o przejezdność dróg od samego rana czy nawet nocy a nie od 8 gdzie już cale miasto stoi w korku!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak jesteście tacy mądrzy to sami siądźcie i zacznijcie odśnieżać a nie na dodatek kazdy swoim samochodem wyjezdza i dziwi sie ze korki sa ;/ .. myslicie ze drogowcom jest łatwo to opanowac? troche zrozumienia .. !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast narzekac zima robic blokady [wszyscy kierowcy az do skutku straik wloski jazda 10 na godz ]za BRAK BUDOWY OBWODNICY Lublina .2 Madrale prezydeci Lublina na teranch bardziej plaskich budowa linii tramwajowych ale w Lublinie o tym ni\e słyszeli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TIRy w ogóle nie powinny się znaleźć w mieście, ale gdy nie ma obwodnicy to gdzieś muszą przejechać. około 9 chyba z 20 min TIR wyjeżdzał spod Statoilu na Kraśnickiej. Autobusy nie korkowałby większości ulic gdyby były dla nich buspasy... Opony zimowe mają duże znaczenie w takich warunkach,mimo przyznam się że nie mam nowych tylko kilkuletnie to jedynie miałem problem z wjechaniem pod górkę w Konopnicy(okolice ul. Raszyńskiej) A drogowcy zaskoczeni to prawda, i niech mi nikt nie wmawia że się nie da skoro jechałem przed 10 na AK i lewym pasem dobrze mógł przejechać tylko samochód z napędem 4x4 typu Mitsubishi Pajero.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jeszcze nie mam opon zimowych na razie letnie ale na dniach bede mial uzywane zimowki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wina łże elit i układu i szarej sieci i potomków zomo i wszelkiego innego plugastwa. gdyby u steru władzy byli właściwi ludzie, blask i przepych nowo stawianych pomników przyćmiłby tę klęskę żywiołową i nie trzeba by było żadnego pługa a tak mamy bagno i syf i generalnie niesmak pozostanie ( przepraszam za brak przycinków ale jestem zdegustowany całą tą sytuacją )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten caly Nalewajo to niech sie przejedzie jeszcze raz ta 17-stka Lublin-Warszawa bo czarny asfalto to on widzi chyba w sobie a nie na szosie. W kazdych wiadomosciach mowia, ze 17-stka zablkowana a on niby przejechal, ciekawe jak? samolotem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anon napisał:
ten caly Nalewajo to niech sie przejedzie jeszcze raz ta 17-stka Lublin-Warszawa bo czarny asfalto to on widzi chyba w sobie a nie na szosie. W kazdych wiadomosciach mowia, ze 17-stka zablkowana a on niby przejechal, ciekawe jak? samolotem?
Nalewajo polewa od rana i widzi czarny asfalt. Ludzie, czekam z utęsknieniem na dzień kiedy wszystkie te miernoty z urzędów i wszystkiego co publiczne, będą pociągane do odpowiedzialności za swe czyny a raczej brak czynów. czy nadejdzie kiedyś taki dzień, kiedy jak to ma miejsce na zachodzie, za tak fatalną akcję i sianie propagandy sukcesu, taki prezesina zostałby wykopany tego samego dnia ze stołka! ależ życie byłoby piękniejsze! niech przestanie chrzanić tylko niech jedzie odśnieżać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę bardzo: śnieżyca w Warszawie: http://www.mmwarszawa.pl/10723/2010/11/29/sniezyca-powodem-opoznien-na-okeciu?category=news&districtChanged=true Można?! MOŻNA! Durne miasto!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...